Перегляд одного допису
Старий 08.04.2015, 22:44   #3166
ILV
 
Аватар для ILV
 
Реєстрація: 08.04.2011
Звідки Ви: Украина, г. Тернополь.
Дописи: 186
Сказал(а) спасибо: 321
Поблагодарили 289 раз(а) в 86 сообщениях
Цитата:
Допис від MaxFish Переглянути допис
Привет всем домовым !

Народ, скажите кто то ловил длинными кастинговыми прутами?
Скажем начиная от 8'6" и до 9'6"...
Я имею ввиду береговую ловлю - джиг, отводной, жерех...
Настал запрет и тема береговой рыбалки как никогда актуальна.
Да и освоить плавный кастинговый заброс мне кажется проще с длинной удилкой.
Насколько это удобно с мультом? Я так понимаю баланс снасти будет намного хуже чем с мясорубкой?
Почему баланс хуже? Потому что в мясе можно взять прут выше катухи и получить отличный баланс, а в мульте хват привязан к курку...
Или не мучаться и ловить имеющимися мясорубочными береговиками? Ведь дальность и баланс будут лучше...
Так, я вже декілька років використовую два таких довгих кастингових вудилища перше 9’6’’ стокове і друге 10’ кастомне. Перше тестом до 10гр використовую для воблерів друге до 21гр для джигових монтажів.
Якраз навпаки легше вчитися і ставити закид з більш короткими вудилищами.
На рахунок балансу: я ці обидва довгі вудилища купував і збирав спеціально для класики АБУ, тому у них короткий рар і хват за фор, так баланс хороший і не втомлюються руки, тримати Пророкет за катушку мені не дуже зручно, так само і 2500 має регулятор осьового і не лягає добре в руку як на мене. З того що я спробував мені здалося що класика краще на довгих палках ніж інші мульти.
Щоб визначитися що краще треба самому спробувати інакше ніяк. Питайте друзів, колег можливо навіть на форумі хтось дасть на спробу а тоді і вирішите для себе.
ILV зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andron (09.04.2015), MaxFish (08.04.2015), pikehunte100 (09.04.2015)