Перегляд одного допису
Старий 25.01.2015, 19:50   #318
e$tet
 
Аватар для e$tet
 
Реєстрація: 27.04.2012
Звідки Ви: Київ "Не стидайся – то твоя земля Не стидайся – то Україна Добре там є де нас нема..." (Скрябін)
Дописи: 1.111
Сказал(а) спасибо: 5.118
Поблагодарили 10.352 раз(а) в 647 сообщениях
На балансир клює не тільки риба 2

У минулому звіті я писав що завдяки щасливому випадку упіймав чийсь спіннінг балансиром. Цього разу.... пешню, що правда, -свою Майже на початку риболовлі, розслабившись на товстій кризі, з усієї дурі лупонув у стару ополонку. І все, тю тю... як торпеда на дно (Скільки ж, як виявилось, я знаю лайливих слів) На поміч з різними ідеями прибілги хлопці. А глибина у тому місці метрів з вісім. Спробувавши упіймати її відбійником переключилися на...правильно, балансир! Ополонка в яку пірнула пешня не дала результату. а от пробурена за пів метра від неї, у напрямку занурення залізної, тут же принесла "покльовку". Спустили по жилці відбійник і таки витягли помічницю Ось такий простий рецепт, можливо колись комусь і знадобиться

Тепер по рибі. Слабенько, навіть дуже. Окуня знайшли лише в одному місці, що правда клював він доволі азартно, але не довго. Одразу як полосатик затих - на тих самих місцях почала проявляти активність зубата(гадаю це й була причина відсутності подальшого кльову окуня). Вся амністована по малолітству. Жодного зрізу не було. Заслуга невеличкого повідка з флюру.
В фавориті знову мій улюблений колір(на фото) . Ось такі сьогодні нас спіткали пригоди. НХНЛ.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20150125_084311.jpg
Переглядів: 6814
Розмір:  119,6 КБ
ID:	408942   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  2015-01-25_15-56-50_668.jpg
Переглядів: 6580
Розмір:  345,5 КБ
ID:	408957  
e$tet зараз поза форумом  
57 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей