Перегляд одного допису
Старий 24.11.2014, 11:18   #80
Denikin
 
Реєстрація: 09.12.2012
Звідки Ви: г. Киев, район Оболонь, работаю в холдинге электроники
Дописи: 36
Сказал(а) спасибо: 17
Поблагодарили 29 раз(а) в 11 сообщениях
Цитата:
Допис від Dohtur78 Переглянути допис
З таким підходом до "любимого занятия" дуже скоро не буде можливості цим займатися взагалі,в силу того,що вся риба буде знищена у водоймах. За все в житті потрібно платити,і тоді,лише тоді,виникнуть правові підстави вимагати від влади і контролюючих органів виконувати свою роботу совісно.
На снасті,на спорядження,на авто,на лодки,на мотори,на паливо і на ін. кошти віднаходимо,а на ліцензії не хочемо. Не сміши.
У цілому цивілізованому світі любительська риболовля ліцензується,і ЦЕ НОРМАЛЬНО !!!
Так вот именно - могу сказать одно.. Плата без выполнения уже существующего законодательства это деньги в карман для наживы участвующих. Пример наши коллеги охотники - и платят - и взносы - один фиг ездят на охоту по бутылкам стрелять. Я НЕ ХОЧУ ЧТОБ МЕНЯ РАЗВОДИЛИ. И ни чого не буде знищено, якщо виконувата законодавство..Рыбаки рыбачать еще мой дед и отцец начинали. Я писал что унас удивительная эко система и если соблюдать запреты уже существующие то и рыба БУДЕТ.. ПЛАТИТЬ ГОТОВ ЕСЛИ БУДУ ВИДЕТЬ ИЗМЕНЕНИЯ

Востаннє редагував Denikin: 24.11.2014 о 11:46. Причина: одумался
Denikin зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням