Перегляд одного допису
Старий 07.08.2014, 22:50   #95
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
в пошуках сома

розбавлю ваших монстрів місцевою реальністью , ато щось малувато звітів. а так можливо ще хтось відпишеться.
вискочили з кумом на піщані береги річки в пошуках чистішої води. машину кинули нище по течії, а самі в верх проти течії. я йду розповідаю: -а там яма з кирчиками, помниш? давай ще вище!
кум:- а помниш вон тот кущик с бобром?
гиги та гага, піднялися все ж вище. на нирку десятому гарний зрив, муті хмара, ще через деякий період знову, ніби судак або марена?
ще через деякий час чую якусь возню та галас, до берега, звільнив вухо з під капюшона.... від судьби нікуди не дінешся, прямо наступаючи на ласти, гребе за мною молоденький ягдтер'єр , вискочив на берег і гавкає, забіг в осоку став на задні лапи і далі проводжає мене. ну думаю прозрак такий самий, невже знак.
але ні ніодного зубастого не зустріли, річка оміліла, майже всі нори на березі, риби мало, зігнав сомика кіль 5-7, ще бачили маленьких десь по кілу, кум зігнав судака, не зпідруки стояв чи вийшов. обмежились головнями.
як кум писали, по дорозі зупинили муліціонєри, прямо на мості й стояли. після короткого спілкування згадався відривок з фільму:- а що сталось?
-стреляли!
визвав голова села, що хтось на березі стріляв? люди або були не рибаки або дійсно налаштовані були на щось серйозне. показав з чого стріляли, роз"яснив чому демонструвать постріли в повітря не буду, отак і розїхались.
всім чистого мирного неба, пишіть не зважаючи на чиїсь трофеї, в кожного вони свої, для спілкування ж ми тут збираємось.
Удачі!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_3543.jpg
Переглядів: 412
Розмір:  262,5 КБ
ID:	368295  
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
38 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей