04.03.2014, 18:31
|
#1472
|
Реєстрація: 01.10.2009
Звідки Ви: Киев
Дописи: 336
Дякував: 39
Дякували 162 раз(и) в 93 повідомленнях
|
Цитата:
Допис від Тушелюб
А от цим я зовсім не переймаюся  , позаяк їжджу головно на відпочинок. І якщо наловлю крім ухи ще й додому - дуже добре, а не ловиться - просто добре.
Щодо кваліфікації, то це, звісно, потрібна, але неоднозначна для річ. У всякій справі є різні рівні. Я в цій темі про махові вудки начитався такого - космос (для мене). В принципі межі досконалості, звісно, нема - але за все треба платити. І не тільки грошима, а й відношенням до суті справи - хтось у першу чергу хоче обловити сусіда, або самого себе за попередній раз, а хтось просто посидіти з вудками і відірватися від урбанізації. Я з тих других, для яких підвищення кваліфікації означає не рух до нових технологій, а спосіб покращити свій відпочинок  .
|
Щаслива Ви людина. Моя Вам порада. В Вашому випадку не потрибно заглиблюватись у всі тонкощі вудлищ та самого процесу. Сходіть до риболовного магазину і просто купіть ту вудку що Вам сподобається зовні. В Вашому випадку пидийде люба вудка.
|
|
|