ЗАПРЕТ НА ЛОВ РЫБЫ по КИЕВУ и КИЕВСКОЙ ОБЛАСТИ - 2002г.

ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
ГОЛОВРИБВОД
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ
охорони, відтворення водних живих ресурсів і регулювання рибальства
07300 Київська обл., м. Вишгород. вул. Шолуденка 11,
тел/факс 8-(296) -54-8-54

НАКАЗ

№25     11 березня 2002р.

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби,
інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних
об'єктах в зоні діяльності Київської обласної
державної інспекції рибоохорони в 2002р.

        Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 р. № 1192 "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства", згідно п.п. 8.1.,8.2.,8.3. "Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України", затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України 18.03.99р. № 33, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.05.99р. за № 326/3619, ''Правил любительського і спортивного рибальства'', затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.99 р. за №19, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.04.99р. за № 269/3562 згідно п.4.5., а також наказу Державного департаменту рибного господарства України від 6.03.2002р. № 27 ''Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах України в 2002 р.", з.метою охорони, відтворення водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні діяльності Київської обласної державної інспекції рибоохорони в 2002р., -

Н А КАЗУЮ:

1. Заборонити всяке рибальство на час ходу риби на нерест і на період відкладення ікри в слідуючи терміни : на Київському (в межах Київської області) і Канівському водосховищах із затоками і притоками, зону підтоплення - з 25 березня по 2 червня 2002 року.

На інших водоймах Київської області:
• р. Десна від адміністративної межі з Чернігівською областю до затоки "Погребська старуха " — з 25 березня по 13 травня включно;
• р.Рось та р.Раставиця - з 25 березня по 13 травня включно.

2. Заборонити усякий лов раків у водоймах, що підконтрольні інспекції в період виношування ікри, личинок першої і другої линьок з 25 березня по 25 червня і з 20 серпня по ЗО вересня.

3. Заборонити в терміни, вказані в п.1 наказу, пересування плавучих засобів, що належать громадянам та організаціям , на місцях, об'явлених органами рибоохорони, нерестилищами .

4. Об'явити нерестилищами слідуючі ділянки:

По київському водосховищу;

• Лівобережжя Київського водосховища від межі з Чернігівською областю до кінця бетонного парапету Вишгородського району Київської області із затоками та протоками;
• Правий берег р.Дніп .ю від кордону з Білорусією із затоками і протоками, гирло р.Прип'ять по кордону з зоною відчуження до північної околиці села Ясногородка Київського водосховища:
• Ірпінський гідровузол в радіусі 3-х км в районі с.Козаровичі:
• По р.Тетерів від гирла ріки до границі із Житомирською областю;
• По р. Здвиж від гирла по с.Вахівка;

По Канівському водосховищу:

• Лівобережна ділянка водосховища - від греблі Київської ГЕС із затоками і притоками до греблі Канівської ГЕС, виключаючи ділянку водойми шириною 500 м для виходу моточовнів на фарватер із лодочної станції до міської рятувальної станції, а також ділянка від повороту в річ порт міста П.Хмельницький до с. Циблі;
• Дренажний канал Київського водосховища від адміністративної межі з Чернігівською областю до забороненої зони Київської ГЕС;
• Дренажний канал Бортничі-Вишеньки;
• Дренажний канал в районі глухої захисної дамби с. Кийлів;
• Вся пойма р. Десна з озерами, затоками, протоками по правому і лівому берегах від адміністративної межі з Чернігівською областю до впадіння в Канівське водосховище ;
• По правому берегу від греблі Київської ГЕС із затоками і протоками до Московського мосту; від затоки "Галерне" до гирла р.Стугна із затоками і протоками, пойма р.Стугна.

По р.Рось

Білоцерківське водосховище:
• Від дендропарку "Олександрія'' по правому берегу водосховища до міського пляжу, включаючи "Затоку".

Щербаківське водосховище:
• верхів'я водосховища і в межах гранітного кар'єру .

Володарське водосховище:
• верхів'я водосховища, права сторона водосховища в межах лісового масиву.

Косівське водосховище:
• верхів'я водосховища в межах с. Погреби;
• по правому берегу водосховища в межах лісового масиву.

Дибенське водосховище :
• на протязі всього водосховища за виключенням сіл Чайки і Лютері.

Стедлівське водосховище:
• в районі сіл Тептієвка і Хохітва.

По р. Роставиця

Глибочанське водосховище:
• по правому берегу водосховища від мосту с. Трушки до "Затоки" включно:
• віл мосту с. Трушки до греблі с. Матюші.

5. Всім державним інспекторам рибоохорони:
5.1. До початку заборони привести в повну готовність флот і транспорт інспекції.
5.2. До кінця дня 24 березня всі промислові знаряддя лову з промислу зняти І опломбувати; сейнери, човни рибаків рибодобувних підприємств поставити на місцях відстою.
5.3. Акти про здачу на склади рибодобувних підприємств опломбованих знарядь лову подати в інспекцію до 5.04.2002,р.
5.4. Довести до відома та оповістити через пресу, радіо, телебачення населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних живих ресурсів і проведення двохмісячника з їх охорони .
5.5. Посилити охорону водойм , особливо нерестилищ і шляхів, підходу до них плідників риб. Залучити до охорони водойм громадськість, підприємства, установи, організації.
5.6. Про хід нересту і охорону водойм регулярно повідомляти керівництво інспекції.

6. Начальнику КСС Топоровському О.А. силами іхтіологічної групи інспекції спільно з науково-дослідними рибогосподарськими підприємствами організувати іхтіологічні спостереження за ходом нересту риби і провести збір іхтіологічного матеріалу.
6.1. Систематично станом на 2-е та 15-е числа кожного місяця подавати інформацію про хід нересту до Головрибводу.
6.2. Встановити суворий контроль за безумовним дотриманням рибогосподарськими підприємствами і окремими особами заборони на вилов риби.

7. На осіб, які порушують правила заборони лову риби у нерестовий період. притягувати до відповідальності згідно чинного законодавства.

8. Дозволити аматорський і спортивний лов риби на період заборони з берега за межами місць нересту однією плавною чи донною вудками з одним гачком і спінінгом з блешнею.

9. Наказ оголосити всім працівникам інспекції. Контроль за його виконанням залишаю за собою.

Начальник інспекції  В. Стояненко


(с)Дом Рыбака - 2002